Sporttábor egy önkéntes szemével

A KUL Alapítvány hagyományaihoz híven idén nyáron is szervezett sporttábort állami gondoskodásban élő gyermekeknek. A gyerekek a tábor ideje alatt összesen 5 sportágban próbálhatták ki magukat, úgymint: foci, kosárlabda, röplabda, kick-boksz és aerobic. A srácok napi két edzésen vettek részt. Az edzéseken kívül alkalmuk nyílt még rengeteg játékra, kézműveskedhettek velünk, valamint természetesen a szokásos esti alkalmaink sem maradhattak el.

Túl azon, hogy a gyerekeknek tartalmas időtöltésben volt részük, arra is alkalmunk nyílt, hogy jobban megismerjük őket, közelebb tudjunk hozzájuk kerülni és sok segítő beszélgetés is zajlott gyermek és önkéntes között a tábor ideje alatt.

Idén abban a megtiszteltetésben volt részünk, hogy az Újpest labdarúgó csapata mezekkel támogatta táboroztatásunkat, amelyekben a gyermekek sportolhattak és a végén nagy örömükre még haza is vihették azokat.
Köszönjük az Újpest Football Club-nak, hogy támogatták alapítványunkat és a gyerekeknek örömet szereztek ezáltal!

HAJRÁ LILÁK!